Štěňátka

 

ŠTĚŇÁTKA

 

V naší chovatelské stanici velmi dbáme na výběr rodičů. Záleží nám jak na exteriéru, tak na povaze obou z nich. Výběr krycího psa je pro nás zásadní. Nejde nám ovšem jen a pouze o jeho kvality, ale také o přístup jeho majitele, celkový počet jeho vrhů a nepříbuznost v České republice. Neváháme tedy vyrazit za psem na druhý konec Evropy :-)

Všechna naše štěňátka jsou odchovávaná v bytě v prostředí normálního chodu rodiny. Jsou tedy perfektně socializovaná a zvyklá na veškerý ruch jako je lux, mixér, zvonek a podobně. Dbáme i na kontakt štěňátek s cizími lidmi a dětmi. Jakmile to věk štěňátek dovolí a začnou mít chuť prozkoumávat okolí porodního boxu, je jim umožněn pohyb po celé domácnosti a jsou tak v kontaktu s celou naší smečkou a učí se vyprazdňovat na plenu.

Vývoj štěňátek je pod pečlivým veterinárním dohledem a jsou pravidetně odčervována (každých 14 dní věku). V šestém týdnu byla naočkována. Před odchodem do nové rodiny budou označena mikročipem a vybavena Europasem a granulkami, na které jsou zvyklá. Odnesou si též svou oblíbenou hračku. 

Každý pejsek, odchovaný v naší chovatelské stanici, má průkaz původu. Nový majitel ke štěňátku obdrží řádnou kupní smlouvu, která definuje povinnosti nás - chovatelů, ale také povinnosti nového majitele. Na všechny u nás odchované pejsky máme předkupní právo. Všem novým páníčkům našich pejsků poskytujeme poradenský servis a požadujeme pravidelný kontakt. 

Nové rodiny pro naše odchovance vybíráme velmi pečlivě a proto prosíme o kontakt jen od vážných zájemců, kteří budou pejska milovat a stane se rovnocenou součástí rodiny a vašich životů. 

Kontaktujte nás

Pro zaslání dotazu použijte formulář níže.