Máme štěňátka

Vrh "C" Spring Meadow

matka: Connie Forest Engel Dianette       otec: Dexi z Chalupského Domu

Dočkali jsme se třetího a posledního vrhu zakladatelky naší chovatelské stanice, Connie Forest Engel Dianette. Štěňátka se narodila 24.července v dopoledních hodinách. Connie vše zvládla na jedničku a porod měl hladký průběh. I tentokrát se narodila čtyři štěňátka. Dva pejsci a dvě fenky. Vrh je vyrovnaný s porodní váhou okolo 130g. 

Jak jsme již informovali v předchozích článcích, jedna fenka už domov má. Půjde k fence z našeho druhého vrhu. Rodina se na nový přírůstek moc těší a my víme, že se tam bude mít božsky. 

Aktuálně již máme domov i pro druhou fenku a jednoho pejska.

K rezervaci je tedy jeden pejsek. 

Informace pro zájemce o štěně:        

- hledáme pouze zodpovědné zájemce, pro které bude pes parťákem v každé situaci. Nedáme psa na dvorek, ani lidem, kteří ho budou kvůli dovolené odkládat v psích hotelech a podobně
- pokud máte o štěňátko zájem, bude nutné abyste za námi přijeli do Českého Krumlova, abychom se vzájemně poznali. Bez osobního setkání nebude rezervace možná.
- v případě, že se rozhodnete za námi přijet, kontaktujte nás emailem na adresu: info@photobyradka.cz. Napište nám o sobě co nejvíce informací a zanechte nám na sebe kontakt. My se vám ozveme zpět. (Jsme velmi vytížení a všechen čas rozdělujeme mezi práci a naši smečku, na telefonu nás teď v sezoně zastihnete jen zřídka - proto prosíme o psaní emailu) 
- výstavy a chov nejsou podmínkou, hledáme milující domov.
- od nových majitelů vyžadujeme pravidelný kontakt, proto je důležité abychom se viděli a i lidsky si jak se říká "sedli". 
- součástí kupní smlouvy bude podmínka, že se nebude krýt psem, nebo nakrývat fena, která nebude řádně uchovněna podle pravidel klubu chovatelů jezevčíků. Množírny a chov bez průkazu původu a pravidel klubu nepodporujeme. 
- Záleží nám na tom, aby se naši odchovanci měli dobře po všech stránkách a s tím souvisí i krmivo, kterým budete pejska krmit. Rádi doporučíme, ale s granulemi ze supermarketu se nespokojíme. 

Výběr nového domova štěňátek je pro nás důležitým a velmi zásadním krokem. 
Proto prosím vemte v potaz skutečnost, že první setkání není automaticky rezervace štěněte. 
Žijeme naší smečkou a chceme pro všechny ty nejskvělejší domovy ( páníčky, kteří je budou milovat nadevše) 
Nové domovy vybíráme my, a všem se kterými se potkáme, dáme včas vědět. 
 

Děkujeme Vám za pochopení a tlapku na to. 

Se štěněcím pozdravem, Lubomír a Radka Viktorínovi

               

 


 

 


 


.

 


 

 

 Kontaktujte nás

Pro zaslání dotazu použijte formulář níže.