Máme štěňátka

vrh "E" Spring Meadow

Maritky druhý očekávaný vrh je na světě. Štěňátka se narodila 6.5.2022 v ranních hodinách. Maritka vše perfektně zvládla a my jsme na ni pyšní. Máme dvě fenky a jednoho pejska. První se narodila fenka, která vážila 195g, poté přišel na svět pejsek se 182g a poslední fenečka vážila 165g. První fenka je světloučce červená po mamince. Druhá dvě štěňátka jsou maličko tmavší, ale čas ukáže jestli budou mít černou příměs a kolik. Marit se o štěňátka pečlivě stará a my držíme palečky aby krásně přibývala na váze. 

Informace o otci štěňátek naleznete zde a o mamince zde. Podrobnosti rádi poskytneme na základě vašich dotazů. 

Denní život štěňátek můžete sledovat na našem instagramovém profilu @zivotspetipes. 

 

Pokud máte zájem o štěňátko, pozorně čtěte a postupujte podle návodu:

 • hledáme pouze zodpovědné zájemce, pro které bude pes parťákem v každé situaci. Nedáme psa na dvorek, ani lidem, kteří ho budou kvůli dovolené odkládat v psích hotelech a podobně.
 • pokud máte o štěňátko zájem, bude nutné abyste za námi přijeli do Českého Krumlova, abychom se vzájemně poznali. Bez osobního setkání nebude rezervace možná. Schůzky budeme navrhovat a plánovat nejříve za 2-3 týdny.
  Schůzky proběhnou v bezvadném zdravotním stavu všech zůčastněných, proto prosím pokud budete mít jakékoliv náznaky nemoci, domluvíme si schůzku v jiném termínu. To samé očekávejte od nás. Chceme, aby vše proběhlo v pohodě a bez rizik a my se mohli o štěňátka plnohodnotně postarat. 
 • závazné rezervace včetně záloh budeme přijímat, až po osobním setkání s vámi a následném našem výběru nové rodiny pro štěňátko. Do té doby vám štěně z pochopitelných důvodů slíbit nemůžeme.
 • v případě, že se rozhodnete za námi přijet, kontaktujte nás emailem na adresu: info@photobyradka.cz. Napište nám o sobě co nejvíce informací a zanechte nám na sebe kontakt. My se vám ozveme zpět. (Jsme velmi vytížení a všechen čas rozdělujeme mezi práci a naši smečku, na telefonu nás zastihnete jen zřídka - proto prosíme o psaní emailu).
 • Pokud jste nám již email psali a čekáte na narození štěňátek, prosíme napište nám informace o sobě znovu (klidně zkopírujte text původní). Psalo vás hodně a bude to pro naší lepší orientaci. Zároveň nevíme, zda někdo z vás už štěňátko nepořídil jinde. Proto prosíme kontaktujte první vy nás. Na základě vašich informačních emalů, si vás pozveme na schůzku. Určitě dobře chápete, že není možné se sejít s třiceti zájemci a proto na vašem úvodním emailu hodně záleží. Napište nám i telefonní číslo, je možné, že budeme volat o doplňující informace. Pořadí v jakém nás kontaktujete nerozhoduje, nespěchejte tedy ani na sebe, ani na nás. 
 • výstavy a chov nejsou podmínkou, hledáme milující domov
 • od nových majitelů vyžadujeme pravidelný kontakt, proto je důležité abychom se viděli a i lidsky si jak se říká "sedli". 
 • součástí kupní smlouvy bude podmínka, že se nebude krýt psem, nebo nakrývat fena, která nebude řádně uchovněna podle pravidel klubu chovatelů jezevčíků. Množírny a chov bez průkazu původu a pravidel klubu nepodporujeme. 
 • Záleží nám na tom, aby se naši odchovanci měli dobře po všech stránkách a s tím souvisí i krmivo, kterým budete pejska krmit. Rádi doporučíme, ale s granulemi ze supermarketu se nespokojíme. 
 • Doporučujeme počítat s pár dny dovolené po příchodu nového člena do rodiny. 
 • Každý týden budeme na naše stránky přidávat fotografie štěňátek. Budete tak moci sledovat jak rostou.

Výběr nového domova štěňátek je pro nás důležitým a velmi zásadním krokem. 

Proto prosím vemte v potaz skutečnost, že první setkání není automaticky rezervace štěněte

Žijeme naší smečkou a chceme pro všechny ty nejskvělejší domovy ( páníčky, kteří je budou milovat nadevše) 

Nové domovy vybíráme my, a všem se kterými se potkáme, dáme včas vědět. 

Dejte nám prosím čas na odezvu. Máme plné ruce štěňátek! :-) 

Děkujeme Vám za pochopení a tlapku na to. 

Se štěněcím pozdravem, Lubomír a Radka Viktorínovi

  Kontaktujte nás

Pro zaslání dotazu použijte formulář níže.