Byla svatba

informace o štěňátkách

V polovině ledna jsme se vydali na krytí s naší Marit, která převzala pomyslné žezlo po svojí mámě Connie. Krytí proběhlo hladce. Quideček se do Maritky hned zamiloval :-) Teď nám nezbývá než čekat, jestli se březost potvrdí a to nejdříve v týdnu 8.2.-14.2.2021. 

Podrobné informace o Quidovi naleznete zde a o Maritce zde

 

Pokud máte zájem o štěňátko, pozorně čtěte:

- hledáme pouze zodpovědné zájemce, pro které bude pes parťákem v každé situaci. Nedáme psa na dvorek, ani lidem, kteří ho budou kvůli dovolené odkládat v psích hotelech a podobně

- pokud máte o štěňátko zájem, bude nutné abyste za námi přijeli do Českého Krumlova, abychom se vzájemně poznali. Bez osobního setkání nebude rezervace možná.

- závazné rezervace včetně záloh budeme přijímat až po narození štěňátek a osobním setkání s vámi. Do té doby vám fenku nebo pejska z pochopitelných důvodů slíbit nemůžeme.

 

- v případě, že se rozhodnete za námi přijet, kontaktujte nás emailem na adresu: info@photobyradka.cz. Napište nám o sobě co nejvíce informací a zanechte nám na sebe kontakt. My se vám ozveme zpět. (Jsme velmi vytížení a všechen čas rozdělujeme mezi práci a naši smečku, na telefonu nás zastihnete jen zřídka - proto prosíme o psaní emailu) 

- výstavy a chov nejsou podmínkou, hledáme milující domov.

- od nových majitelů vyžadujeme pravidelný kontakt, proto je důležité abychom se viděli a i lidsky si jak se říká "sedli". 

- součástí kupní smlouvy bude podmínka, že se nebude krýt psem, nebo nakrývat fena, která nebude řádně uchovněna podle pravidel klubu chovatelů jezevčíků. Množírny a chov bez průkazu původu a pravidel klubu nepodporujeme. 

- Záleží nám na tom, aby se naši odchovanci měli dobře po všech stránkách a s tím souvisí i krmivo, kterým budete pejska krmit. Rádi doporučíme, ale s granulemi ze supermarketu se nespokojíme. 

Výběr nového domova štěňátek je pro nás důležitým a velmi zásadním krokem. 
Proto prosím vemte v potaz skutečnost, že první setkání není automaticky rezervace štěněte. 
Žijeme naší smečkou a chceme pro všechny ty nejskvělejší domovy ( páníčky, kteří je budou milovat nadevše) 
Nové domovy vybíráme my, a všem se kterými se potkáme, dáme včas vědět. 
 

Děkujeme Vám za pochopení a tlapku na to. 

Se štěněcím pozdravem, Lubomír a Radka ViktorínoviKontaktujte nás

Pro zaslání dotazu použijte formulář níže.